Szanowni goście, z uwagi na duży ruch, spowodowany także faktem, że w naszej karczmie codziennie gra kapela, w okresie zimowym nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zapraszamy do karczmy, zapewniamy, że nasi kelnerzy dołożą wszelkich starań, byście jak najszybciej zasiedli do biesiadowania. Za utrudnienia przepraszamy, ale są one spowodowane tym, iż nie zawsze goście już biesiadujący, chcą opuścić stolik, byśmy mogli przygotować go dla gości z rezerwacji. Rotacja naszych gości jest na tyle duża, że czas oczekiwania szybko biegnie przy dźwiękach naszej kapeli. Zapraszamy.

W Starej Karczmie na bogato Jadło naszych dziadków

Danie Szefa Kuchni w Starej Karczmie

W Starej Karczmie nie tylko poczujesz się jak w prawdziwej góralskiej gospodzie czy zorganizujesz wspaniałe weselisko, ale przede wszystkim pojesz do syta. Dzięki dużej liczbie pozycji w menu i dużym porcjom serwowanych dań przez nasze kelnereczki, nikt nie wyjdzie od nas głodny. Nie bez przyczyny, ludzie mówią o nas "Na bogato w Starej Karczmie" - bo tak właśnie jest. Dania dla małych i dużych, góralskie obiady i potrawy przygotowane z myślą o prawdziwych głodomorach. Zachęcamy do spróbowania Dania Szefa Kuchni - giczy jagnięcej w sosie własnym z nutą mięty, podanej na pszennym talerzu. Całość smakuje najlepiej z odsmażanymi ziemniaczkami i zasmażaną kapustą.

Kucharz kucharzowi nie równy... Kucharz w Starej Karczmie najlepszy!

Wszystkie nasze dania nie mogłyby być przygotowane bez pracy prawdziwego góralskiego kucharza. Kucharz w karczmie rzecz podstawowa, którą trzeba docenić. Niejednokrotnie potrawy przygotowane przez naszego kucharza były docenione przez największych krytyków, którzy odwiedzili naszą karczmę. To również pozytywne opinie redaktorów mediów telewizyjnych czy radiowych, którzy często goszczą w naszej restauracji. Zakosztuj w specjalnościach Starej Karczmy i góralskim jedzeniu - poznaj naszą karczmę, naszego kucharza, a gdy już pojesz do syta, odwiedzaj nas regularnie i polecaj znajomym.