Co się dzieje w Jadło naszych dziadków

16 sierpnia 2021

Wakacje w Szczyrku – jadło w Starej Karczmie!

Wakacje w Szczyrku - jadło w Starej Karczmie!

Nasza restauracja charakteryzuje się regionalnymi i tradycyjnymi potrawami. Starannie pielęgnujemy staropolskie tradycje i obyczaje. Zachęcamy do odwiedzenia Starej Karczmy wszystkich, którzy cenią sobie dobrą kuchnię opartą na staropolskich przepisach oraz niebanalną atmosferę i wystrój.


Dlaczego powinieneś zjeść w naszej karczmie?

Dbamy o odpowiednie wyposażenie oraz klimat lokalu. W naszym ogródku znajdują się prawie 1000 przeróżnych roślin w 115 doniczkach. Troszczymy się o każdy szczegół w naszej restauracji, zapewniając najwyższą jakość potraw. Obsługa spełnia najwyższe standardy. Personel podający posiłki wpisuje się regionalnym wystrojem do restauracji. Z pewnością uczyni to wizytę w naszej Karczmie w pełni udaną. Przystępna cena również zachęca do odwiedzenia naszej restauracji. Szeroki wybór dań w menu na pewno dopasuje się do każdego gustu, nawet wybitnego smakosza. W karczmie dysponujemy również przetworami własnej roboty, jak chociażby cztery rodzaje domowego smalcu.

Szef kuchni zachęca do spróbowania giczy jagnięcej w sosie własnym z nutą mięty, podanej na pysznym pszennym talerzu. Skosztuj prawdziwie góralskiej kuchni w Starej Karczmie.


Zorganizuj najlepsze przyjęcie w Starej Karczmie

W naszej restauracji możesz urządzić okoliczne uroczystości: bankiety, imprezy okolicznościowe oraz integracyjne. W trzech salach możemy pomieścić około 200 osób. Dysponujemy również ogródkiem sezonowym, który ulokuje 120 gości. Dodatkowo na prośbę klientów wykonujemy catering. W akompaniamencie kapeli góralskiej oryginalnie możesz urządzić przyjęcie. Wnętrze przykuwa uwagę swoim tradycyjnym drewnianym wystrojem. W chłodne zimowe dni możesz ogrzać się kosztując wódki na bazie miodu spadziowego oraz usiąść przy naszym kominku. Zaś w letnie dni polecamy zimne zakąski wraz ze schłodzonymi napojami.

Wyjątkowe uroczystości wymagają specjalnej oprawy, którą może zapewnić właśnie szczyrkowska Stara Karczma. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu niesamowite wspomnienia i wrażenia z naszej restauracji. Zapraszamy do składania zamówień!


Muzyka na żywo w karczmie w Szczyrku

Kapela góralska zapewnia niesamowity klimat i atmosferę w lokalu. Możesz nie tylko zjeść, ale i posłuchać regionalnej muzyki. Beskidzki zespół umili pobyt w naszych progach. Jest to dobra alternatywa dla osób, które nie wiedzą jak zagospodarować wolny czas. U nas możesz zjeść coś smacznego i wczuć się w brzmienie prawdziwej beskidzkiej kapeli.

Jeśli masz do nas jakieś pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 798 999 520.