Szanowni goście, z uwagi na duży ruch, spowodowany także faktem, że w naszej karczmie codziennie gra kapela, w okresie zimowym nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zapraszamy do karczmy, zapewniamy, że nasi kelnerzy dołożą wszelkich starań, byście jak najszybciej zasiedli do biesiadowania. Za utrudnienia przepraszamy, ale są one spowodowane tym, iż nie zawsze goście już biesiadujący, chcą opuścić stolik, byśmy mogli przygotować go dla gości z rezerwacji. Rotacja naszych gości jest na tyle duża, że czas oczekiwania szybko biegnie przy dźwiękach naszej kapeli. Zapraszamy.

Co się dzieje w Jadło naszych dziadków

16 sierpnia 2021

Wakacje w Szczyrku – jadło w Starej Karczmie!

Wakacje w Szczyrku - jadło w Starej Karczmie!

Nasza restauracja charakteryzuje się regionalnymi i tradycyjnymi potrawami. Starannie pielęgnujemy staropolskie tradycje i obyczaje. Zachęcamy do odwiedzenia Starej Karczmy wszystkich, którzy cenią sobie dobrą kuchnię opartą na staropolskich przepisach oraz niebanalną atmosferę i wystrój.


Dlaczego powinieneś zjeść w naszej karczmie?

Dbamy o odpowiednie wyposażenie oraz klimat lokalu. W naszym ogródku znajdują się prawie 1000 przeróżnych roślin w 115 doniczkach. Troszczymy się o każdy szczegół w naszej restauracji, zapewniając najwyższą jakość potraw. Obsługa spełnia najwyższe standardy. Personel podający posiłki wpisuje się regionalnym wystrojem do restauracji. Z pewnością uczyni to wizytę w naszej Karczmie w pełni udaną. Przystępna cena również zachęca do odwiedzenia naszej restauracji. Szeroki wybór dań w menu na pewno dopasuje się do każdego gustu, nawet wybitnego smakosza. W karczmie dysponujemy również przetworami własnej roboty, jak chociażby cztery rodzaje domowego smalcu.

Szef kuchni zachęca do spróbowania giczy jagnięcej w sosie własnym z nutą mięty, podanej na pysznym pszennym talerzu. Skosztuj prawdziwie góralskiej kuchni w Starej Karczmie.


Zorganizuj najlepsze przyjęcie w Starej Karczmie

W naszej restauracji możesz urządzić okoliczne uroczystości: bankiety, imprezy okolicznościowe oraz integracyjne. W trzech salach możemy pomieścić około 200 osób. Dysponujemy również ogródkiem sezonowym, który ulokuje 120 gości. Dodatkowo na prośbę klientów wykonujemy catering. W akompaniamencie kapeli góralskiej oryginalnie możesz urządzić przyjęcie. Wnętrze przykuwa uwagę swoim tradycyjnym drewnianym wystrojem. W chłodne zimowe dni możesz ogrzać się kosztując wódki na bazie miodu spadziowego oraz usiąść przy naszym kominku. Zaś w letnie dni polecamy zimne zakąski wraz ze schłodzonymi napojami.

Wyjątkowe uroczystości wymagają specjalnej oprawy, którą może zapewnić właśnie szczyrkowska Stara Karczma. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu niesamowite wspomnienia i wrażenia z naszej restauracji. Zapraszamy do składania zamówień!


Muzyka na żywo w karczmie w Szczyrku

Kapela góralska zapewnia niesamowity klimat i atmosferę w lokalu. Możesz nie tylko zjeść, ale i posłuchać regionalnej muzyki. Beskidzki zespół umili pobyt w naszych progach. Jest to dobra alternatywa dla osób, które nie wiedzą jak zagospodarować wolny czas. U nas możesz zjeść coś smacznego i wczuć się w brzmienie prawdziwej beskidzkiej kapeli.

Jeśli masz do nas jakieś pytania, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 798 999 520.